Elektrinis automobilis Mercedes AMG SL63 2x200W 24V juodas
Kód: L-16875Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas automobilis Mercedes AMG SL63 atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipų reljefo. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje ekologinės odos sėdynėje, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp turtingos įrangos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su Bluetooth, radiju ir USB bei MP3 įvestimis.
Elektrinis automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x200W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Pavarų dėžė: 3 greičiai
- Greitis: 3-8 km/h
- Transporto priemonės matmenys: 124,5 x 74,5 x 49,5 cm
- Svoris: 20 kg
- Maksimalus svoris: 35 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: Bluetooth, Radijas, USB įvestis, MP3
- Apšviesta prietaisų skydelis
- Durų atidarymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905884454824 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, Variklio garsai, Signalas, Radijas |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis, AUX laidas, Instrukcija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Taip |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
