Elektrinis automobilis Mercedes AMG EQA baltas
Kód: R-PA.QY2288.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes AMG EQA turi galingą akumuliatorių su talpa 12V 7Ah ir du variklius su galia 45W. Automobilis turi muzikos panelę su įėjimu MP3, USB, SD kortele ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Automobilio privalumas yra odinis sėdynė su saugos diržais. Automobilis yra aprūpintas EVA putų ratais, priekiniais ir galiniais LED žibintais ir garsiniu signalu. Maksimalus automobilio svoris yra 30 kg.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Galia: 90W
- Variklis: 2x45W
- Krovumas: 30 kg
- - svoris: 18 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Automobiliai: 101 x 69 x 53 cm
- Sėdynė: 32 x 19 x 26 cm
- ratų skersmuo: 22 cm
- Ratų plotis: 8 cm
- Pakuotė: 106 x 56 x 33,5 cm
Savybės:
- Putų Eva ratai
- Priekiniai ir galiniai smūgio amortizatoriai
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Laisvas startas
- Klaksonas ir integruotos melodijos
- Muzikos pultas su MP3, USB ir SD kortelės įvestimi
- Atidaromos durys
- Saugos diržai
- - važiavimas į priekį ir atgal
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.QY2288.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 101 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai, Priekinė |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 106 x 56 x 33,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 69 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 53 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
