Elektrinis automobilis McLaren GT lakuotas oranžinis
Kód: L-9337Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis McLaren GT automobiliukas yra su dviem varikliais, kurių galia 45W ir baterija su 12V 10Ah talpa. Patogiai važiuoti padeda putų EVA ratai ir sėdynė, aptraukta ekologiška oda. Vaikui važiavimą tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB, Bluetooth ir radiju. Automobiliuko maksimali apkrova yra 30 kg. Automobiliukas turi priekinį ir galinį LED apšvietimą bei atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuriame galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo automobilį. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Be to, saugumą užtikrina saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 10Ah
- Variklis: 2x45W
- Galia: 90W
- Greitis: 3 - 5 km/h
- Važinėjimo trukmė: iki 60 minučių
- Įkrovimo laikas: apie 8 valandas
Savybės:
- raktai
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 5 taškų saugos diržai
- Muzikos pultas su USB, MP3, Bluetooth ir FM radiju
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 108 x 60 x 43 cm
- Pakuotė: 110 x 57 x 30 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204753630 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 108 x 60 x 43 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 43 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
