Elektrinis McLaren Artura 4x4 automobilis raudonas
Kód: R-PA.JL211.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis McLaren Artura automobilis turi keturis variklius, kurių bendra galia yra 140W ir bateriją su 12V 10Ah talpa. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir sėdynė, aptrauktas ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB ir AUX. Automobilio maksimali apkrova yra 25 kg. Automobilis turi priekinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuriuo galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 10Ah
- Variklis: 4x35W
- Galia: 140W
- Krovumas: 25 kg
- Svoris: 19,6 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės savybės:
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- priekiniai LED žibintai
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Saugos diržai
- Muzikos pultas su USB, MP3 ir AUX
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio užvedimo garsas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 121 x 65 x 55 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 20 x 37 x 24 cm (h x w x d)
- Ratai: 24 x 9 cm
- Pakuotė: 127 x 63 x 33 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941234 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | McLaren |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 121 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 19,6 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 127 x 63 x 33 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 37 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 55 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
