Elektrinis automobilis Maserati GranTurismo Folgore 24V | 480W | 60 kg žalias
Kód: S-XB1088-GREENSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis Maserati GranTurismo Folgore 2 yra aprūpintas keturiais 120W varikliais ir 24V 7Ah talpos baterija. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą. Transporto priemonė turi muzikos panelę su USB, Bluetooth ir FM radiju.
Automobilis turi ekologiškos odos sėdynę ir 3 taškų saugos diržus, kurie užtikrina saugų važiavimą. Maksimalus automobilio svoris yra 60 kg. Transporto priemonė turi atidaromus duris.
Naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz frekvencija, galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Varikliai: 4x120W
- Krovumas: 60 kg
- Svoris: 23 kg
- Greitis: 3 - 8 km/h
- Važiuojamo laiko trukmė: Iki 90 minučių
- Įkrovimo laikas: 8 - 10 valandų
- Voziklio matmenys: 122 x 72 x 50 cm
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Greitųjų pavarų skaičius nuotoliniame valdyme: 3
- Lėtai/greitai greičio perjungimo mygtukas
- Sėdynės plotis: 48 cm
SPECIFIKACIJA:
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas su USB, Bluetooth ir FM radiju
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- EVA putų ratai
- Eko odos sėdynė
- Pakabinta galinė ašis
- Durų atidarymas
- 3 taškų saugos diržai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724012016 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Maserati |
| variklis: | 4x120W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, Rádio |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 122 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Šaligatvis |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Nuotolinis valdymas |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 122 x 68 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 480W |
| Aukštis: | 50 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
