Juodas elektrinis automobilis Land Rapid Racer
Kód: R-HL1638.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis gali važiuoti į priekį ir atgal su 3 greičiais į priekį ir 3 greičiais atgal, dešinėn, kairėn. Automobilis taip pat yra aprūpintas nuotoliniu valdymu 2,4 GHz, kurio pagalba galite valdyti vaiko važiavimo kryptį ir saugumą.
Elektrinis automobilis Land Rapid Racer lengvai įveikia nelygius, tvirtus ir netvirtus paviršius bei švelnius kalnelius su maksimaliu nuolydžiu 10%. Be to, automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą, saugos diržus, šoninius veidrodėlius ir vairo bei signalizacijos garsus. Prie automobilio galima prijungti Mini Jack kabelį, kuris yra komplekte, ir leisti MP3 failus. Taip pat galima prijungti ir USB kabelį.
Šis išskirtinis automobilis suteiks džiaugsmo tiek vaikui, tiek tėvams. Elektrinis automobilis dydžiu atitinka vaikams nuo 1 iki 3 metų.
Nuotolinio valdymo pultas:
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- Važiavimas į priekį, atgal, kairėn, dešinėn
Elektrinis automobilis Land Rapid Racer savybės:
- sklandus startas
- nuotolinio valdymo pultas 2.4GHz
- 2 galingi varikliai (30 W)
- 2 baterijos (6V 4,5AH)
- garsai ant vairo (melodijos, signalas)
- šoniniai veidrodėliai
- 2 galiniai amortizatoriai
- važiavimas į priekį ir atgal
- atidaromos durys
- priekiniai LED žibintai
- galiniai LED žibintai
- MP3 prijungimo galimybė (Mini Jack kabelis įtrauktas)
- garso reguliavimas
- USB įvestis
- nuotolinis valdymas tėvams
- saugos diržai
- plastikiniai ratai
Techniniai parametrai elektrinio automobilio:
- įkroviklis: 12V/1000mA
- nuotolinio valdymo pultelio baterijos: 2 x AAA (nėra komplekte)
- slenkstis nuo žemės: 10 cm
- atstumas nuo sėdynės galo iki akseleratoriaus pedalo: 22 cm
- įkrovimo laikas: 8–10 val.
- transporto priemonės greitis: 3 iki 6 km/h
- važiavimo laikas: 1–2 val.
- automobilio svoris: 12 Kg
- maksimali apkrova: 30 kg
- ilgis: 91 cm
- plotis: 60 cm
- aukštis: 48 cm
- ratų matmenys: 20 x 7 cm
- sėdynės matmenys: 30 x 16 cm (p, g)
- atlošo aukštis: 22 cm
- pakuotės svoris: 14,5 kg
- pakuotės matmenys: 93 x 54 x 37 cm
- sertifikacija CE
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.HL-1638.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| Modelis: | Žemės greitas lenktynininkas |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 21 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 92 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 12 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Reikalingos baterijos: | AAA |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 93 x 54 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
