Elektrinis automobilis Lamborghini Venno LCD MP4 4x4 žalias
Kód: L-7304Související produkty
Detailní popis produktu
Garso efektai:
- USB įvestis
- SD įvestis
- MP3 įvestis
- LCD ekranas
- MP4
Nuotolinis valdymas:
- važiavimas visomis kryptimis: į priekį, atgal, į kairę, į dešinę
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 3 pakopų greičio reguliavimas
Švytinčios efektai:
- apšviesta prietaisų skydelis
- priekiniai LED žibintai
TOP elektrinio automobilio savybės:
- pavara į visus keturis ratus
- LCD ekranas
- MP4
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- 3 greičio režimai
- transporto priemonės matmenys 136 x 72 x 34 cm
- greitis 3-5 km/h
- automobilio svoris 23 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys, paleidus koją nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- apšviesta prietaisų skydelis
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- garso efektai - USB, SD, MP4, LCD
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275998327 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3, LCD displej |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 136 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 132 x 61,5 x 32 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 34 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
