Elektrinis Lamborghini SVJ DRIFT juodas automobilis
Kód: R-PA.SX2028.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis licencijuotas Lamborghini yra aprūpintas išskirtine ekologiškos odos sėdyne, muzikos pultu su MP3, USB, mygtukais su iš anksto įrašytomis melodijomis ir priekiniais bei galiniais LED žibintais. Įjungus automobilį, išgirsite charakteringus variklio garsus.
Nuotolinio valdymo pultas priima dažnį 2,4GHz, todėl važiuojant nėra pertraukų. Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Jis yra aprūpintas saugumo mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
Dėl saugumo pasirūpins automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iškart po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo. Automobilis turi sklandų startą ir sustojimą, kas užtikrina malonų ir niekuo netrukdomą važiavimą.
- Elektrinio automobilio komplekte yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x 25 000 RPM
- Baterijos 2x 12V / 7Ah
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Ratai 25 x 10 cm
- Sėdynė 49 x 20 x 30 cm
- Transporto priemonės ilgis 134 cm
- Transporto priemonės plotis 80 cm
- Transporto priemonės aukštis 52 cm
- Transporto priemonės svoris 28,7 kg
- maksimali apkrova 60 kg
Įranga:
- Priekiniai - Putų EVA ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Galiniai ratai plastikiniai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Šviesų jungiklis
- Muzikos pultas: USB, MP3, iš anksto įrašytos melodijos
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- Variklio garsai paleidžiant
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX2028.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Funkce driftování |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 134 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA, Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 28,7 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 136 x 76 x 38 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 80 cm |
| Sėdynės plotis: | 49 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 52 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
