Elektrinis Lamborghini SIAN 400W 24V raudonas automobilis
Kód: R-PA.QLS-6988.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Lamborghini SIAN turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 24V 9Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 50 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su Bluetooth, MP3 ir USB įvestimi.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 9Ah
- Variklis: 4x100W
- Galia: 400W
- 2 greičiai į priekį, vienas atgal
- Krovumas: 50 kg
- Svoris: 32 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 138 x 81 x 48 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 22 x 20 x 26 cm 2x
- Ratai: 25 x 9 cm
- Pakuotė: 144 x 75 x 38 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- apšviesta prietaisų skydelis
- Muzikos pultas: USB, MP3, AUX, Bluetooth
- Iš anksto įrašytos melodijos, variklio užvedimo garsai, signalizacija
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Lygus startas
- Kolektyvo funkcija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903864943085 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 9Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 4x100W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 138 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 32 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Rozměry balení: | 144 x 75 x 38 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 81 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
