Elektrinis automobilis Lamborghini GT HL528 4x4 žalias
Kód: L-9572Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas elektrinis automobilis Lamborghini GT negali trūkti jokioje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 25 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įėjimais USB ir MP3.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia dažniu 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 4x45W
- Galia: 180W
- Greitis: 3-5 km/h
- automatinė pavarų dėžė, 3 greičiai
- Važinėjimo trukmė: iki 120 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 25 kg
- Svoris: 19 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 117 x 66 x 50 cm
- Pakuotė: 122 x 68 x 34 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas į viršų
- Priekinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su MP3 ir USB
- Variklio užvedimo garsas
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- nuotolinis valdymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5904204755658 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Lamborghini GT |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
