Juodas elektrinis automobilis Jeep Wrangler Rubicon 4x4
Kód: L-5953Související produkty
Detailní popis produktu
Prekės ženklas Jeep Rubicon 4x4 yra transporto priemonė reikliems vairuotojams. Automobilis, aprūpintas patraukliais detalėmis, suteiks kiekvienam vairuotojui daug pramogų.
Vaikiškas automobilis pagamintas su didžiausia detalumo tikslumu, jis licencijuotas prekės ženklu Jeep. Rubicon modelis turi visų keturių ratų pavardą, kiekvienas variklis yra 45W galingumo.
Dar didesnį džiaugsmą važiuojant užtikrins garso pultas, kuris yra aprūpintas FM radiju, Bluetooth, AUX, SD ir USB įvestimis. Automobilis turi šviesos efektus – priekiniai ir galiniai LED žibintai. Jeep Rubicon užvedamas naudojant metalinius raktelius. Dėl vairuotojo patogumo pasirūpinta patogiai formuota sėdyne iš ekologiškos odos ir minkštais putų Eva ratais. Putų ratai yra tylūs ir prisitaiko ne tik prie tvirtų paviršių.
Dėl nuotolinio valdymo pulto galite visą važiavimo laiką kontroliuoti vairuotoją. Bet kada galite įsikišti į važiavimą, pakeisti kryptį, sustabdyti arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto išjungia visas mašinos funkcijas. Dėl saugumo tikrai nereikia jaudintis, mašinėlė yra aprūpinta saugos diržu, kuris tinka net mažiausiems vaikams. Mašinėlė turi lėtą startą ir sustojimą, tai reiškia, kad mašinėlė „nesukrėčia“.
Elektrinis automobilis Jeep Rubicon 2020 4x4 techniniai parametrai:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- Pavarų svirtis: pirmyn, neutralus, atgal
- maksimalus svoris 35 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
Įrangos automobilio Jeep Rubicon 2020 4x4:
- minkšti putų Eva ratai
- Odinė sėdynė
- Durų atidarymas
- Šviesos efektai
- garso efektai
- Garso pultas: FM radijas, MP3, SD, USB
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Lėtas startas
- rakteliai
- Bagažo skyrius
- Įkroviklis
- nuotolinis valdymas
Išmatavimai:
- Transporto priemonės matmenys: 126 x 70 x 77
- Nuo sėdynės galo iki pedalo: 31 cm
- Sėdynės matmenys: 43 x 16,5 x 26,5 cm
- Ratai: skersmuo 29 cm, rato plotis 26,5 cm
- Kufras: priekinis, galinis 44 x 9 x 13 cm
- Pakuotės matmenys: 117 x 68 x 43 cm
- Transporto priemonės svoris: 19 cm
- Pakuotės svoris: 23 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275996705 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Modelis: | DMS |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 126 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 117 x 68 x 43 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 70 cm |
| Sėdynės plotis: | 43 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 77 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
