Elektrinis automobilis Jeep Wrangler kamufliažinis
Kód: L-12922Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Jeep Wrangler turi du 45W variklius ir 12V 7Ah talpos bateriją. Elektrinis automobilis turi muzikos pultą su MP3, USB ir micro SD įvestimis. Sėdynė pagaminta iš ekologiškos odos. Patogią kelionę užtikrina EVA putų ratai.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdiklį, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 2x45W
- Galia: 90W
- Baterija: 12V 7Ah
- Pavarų dėžė: Automatinė
- Transporto priemonės matmenys: 127 cm x 70 cm x 80 cm
- Greitis: 5-7 km/h
- Svoris: 19 kg
- Maks. apkrova: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: 1 valanda
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Savybės:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2.4G su 3 greičiais
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas su MP3, USB, Micro SD
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905323210868 |
| Spalva: | Karinė |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | DMS |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 127 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Motyvas: | Kareiviai |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 68 x 43 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 70 cm |
| Sėdynės plotis: | 43 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
