Elektrinis automobilis Jeep Raptor 4x4 12V10Ah juodas
Kód: S-S2388E-BLACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis jeep Raptor Drifter su novatorišku nuotoline kontrole, skirta tėvams. Elektrinis Automobilis turi puikiai patogią sėdynę, o vaiko saugumui ant sėdynės yra įrengtas saugos diržas. Automobilis taip pat aprūpintas prietaisų skydeliu, vairu ir šviečiančiomis priekinėmis žibintais bei viršutiniu skydeliu. Transporto priemonę galima valdyti dviem būdais: arba naudojant nuotolinį valdymą, skirtą tėvams, kai tėvas pats pasirenka kryptį ir greitį, arba vaikas vairuoja automobilį visiškai savarankiškai. Jeep turi 4 variklius, kiekvienas po 45W, todėl jis varomas visais 4 ratais! Ratai yra minkšti putų, todėl užtikrina sklandų ir malonų važiavimą be drebėjimo. Jeep kiekvienam didelių automobilių mylėtojui!
Žaislas rekomenduojamas nuo 3 metų, tačiau 2 metų vaikai gali smagiai leisti laiką naudodamiesi tėvų nuotolinio valdymo pultu.
Naujas Raptor Drifter 4x4
variklis - 4x45W
baterija - 12V10Ah
pultas - 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos stabdymo mygtukas,
ratai - EVA putų ratai, 30 x 19 cm,
amortizatoriai - 2 x gale
pavarų dėžė - lėtas startas, pirmyn / atgal
šviesos - LED šviesos, priekinės, viršutinės šviesų panelės, apšviestas automobilio grotelės, šviesų jungiklis,
Įranga:
Garso panelė
FM radijas
Bluetooth
Įkroviklis
Vairo ir garso mygtuko garsai,
Įrašytos melodijos,
Saugos diržai,
Sėdynės matmenys 40 x 20 x 26 cm
Bagažinė
Laikymo vieta atsarginėje padangoje,
Durų atidarymas
Laikymo rankena
Sulankstoma rankena,
Automobilio matmenys:
Transporto priemonės dydis
Ilgis 123 cm,
Plotis 67 cm,
Aukštis 78 cm,
Transporto priemonės svoris 23 kg
Kartono dydis 109 x 77 x 44 cm
Kartono svoris 27 kg
Maksimalus svoris 30 kg
Įlipimo laiptelis: 23 cm nuo žemės.
Kitas automobilio įranga:
Instrukcija + montavimo rinkinys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724003083 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 123 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 109 x 77 x 44 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 41 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 78 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
