Elektrinis jeep Off-road Speed 4x4 raudonas
Kód: R-PA.HL598.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis jeep Off-road Speed turi keturis variklius su galia 35W ir dvi baterijas su talpa 12V 7Ah. Transporto priemonė gali nešti iki 30 kg. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su integruotomis melodijomis, FM radiju, Bluetooth, MP3 ir USB įvestimi. Sėdynė pagaminta iš ekologiškos odos.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdiklį, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 2x12V 7Ah
- Galia: 4x35W
- Krovumas: 30 kg
- Greitklių skaičius: 3
- Ratų matmenys: 33 x 12 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 25 cm
- Voziklio matmenys: 116 x 77 x 79 cm
- Sėdynės matmenys: 43 x 29 x 20 cm
- Pakuotės matmenys: 111 x 76 x 47 cm
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
SPECIFIKACIJA:
- Putų Eva ratai
- Saugos diržai
- Atidaromos durys
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Atidaroma variklio dangtis
- Priekiniai ir galiniai smūgio amortizatoriai
- Klaksonas ir integruotos melodijos
- Garso pultas su MP3, USB, Bluetooth ir FM radiju
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903864940428 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 33 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 116 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai, Priekinė |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 43 x 29 x 20 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Sėdynės plotis: | 29 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 79 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
