Elektrinis automobilis Jeep Dark Night raudonas
Kód: R-PA.BDM0922.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis jeep Dark Night atvyksta ant didelių putų Eva ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių reljefo tipų. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje su saugos diržais, pagamintoje iš aukštos kokybės ekologiškos odos. Maksimalus svoris yra iki 30 kg.
Automobilis valdomas labai paprastai - tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir transporto priemonė sklandžiai pajudės. Automatinis stabdys aktyvuojamas atleidus koją nuo pedalo. Tėvai gali kištis į važiavimą per nuotolinį valdymą, tačiau vaikas gali vairuoti visiškai savarankiškai. Pavojui kilus, galite paspausti saugumo mygtuką Stop ant nuotolinio valdymo pulto, kuris iš karto sustabdys transporto priemonę ir išjungtų visas jos funkcijas.
Važinėjimą tikrai pagyvins garso efektai, kuriuos galima įjungti per AUX arba USB. Automobilis taip pat turi iš anksto įrašytas melodijas ir signalo mygtuką ant vairo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x35W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Transporto priemonės svoris 17 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Transporto priemonės ilgis 100 cm
- Transporto priemonės plotis 67 cm
- Transporto aukštis 59 cm
- Sėdynė 19 x 39 x 22 cm
- 3 greičiai
- Ratai 25 x 12 cm
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Putų Eva ratai
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- priekiniai LED žibintai
- Garso pultas: USB, AUX įvestis
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
- Saugos diržai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BDM0922.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 100 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 28 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 102 x 58 x 30 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 59 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
