Elektrinis automobilis Jeep All Terrain baltas
Kód: R-PA.BDM0905.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis visureigis jeep All Terrain visiems visureigių mėgėjams. Automobilis atvyksta su plačiais putų Eva ratais, kurie įveikia nedidelius kalnus ir neasfaltuotą paviršių. Maksimalus svoris yra iki 35 kg.
Tarp turtingos įrangos yra muzikos pultas su USB, SD, AUX ir MP3 įvestimis. Be to, jis turi FM radiją ir priekinę bei galinę LED apšvietimą.
Elektrinis automobilis gali būti vairuojamas visiškai savarankiškai, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Automobilis turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus pedalo.
Elektrinis visureigis jeep All Terrain:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- 3 greičiai
- Priekiniai ratai 34 x 14 cm
- Galiniai ratai 34 x 14 cm
- 2 x priekiniai amortizatoriai
- 2 x galiniai amortizatoriai
- Sėdynė 39 x 19 x 34 cm
- Transporto priemonės matmenys 121 x 78 x 76 cm
- Transporto priemonės svoris 26,5 kg
- maksimalus svoris 35 kg
Automobilio įranga:
- Putų Eva ratukai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- FM radijas
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX, USB įvestis
- Iš anksto įrašytos dainos
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
- Variklio garsai paleidžiant
- Durų atidarymas
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BDM0905.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 121 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 27 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 121 x 82 x 39 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 78 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 76 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
