Elektrinis automobilis HL1538 juodas
Kód: L-2531Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis, kurį galima valdyti ir nuotoliniu pultu. Tai bus puikus dovana jūsų vaikui. Dėl šio transporto priemonės jis patirs daug pramogų ir įgis pirmąsias vairavimo patirtis. Elektrinis automobilis yra aprūpintas saugos diržais ir EVA ratais, kurie yra tylūs ir gali įveikti bet kokį paviršių. Dėl saugumo rūpinasi automatinis stabdis, kuris aktyvuojamas atleidus akseleratorių. Automobilį taip pat galima sustabdyti nuotoliniu pultu ir avariniu mygtuku. Sėdynė pagaminta iš malonios eko odos. Automobilyje įmontuotas muzikos pultas su USB, SD ir MP3 įvestimis. Be to, muzikos pultas siūlo FM radiją. Automobilis tinka vaikams nuo 3 metų.
Akumuliatorinis automobilis
Modelis: HL1538
Spalva: juoda
Techniniai duomenys
Variklis: 2x45W
Akumuliatorius: 2x6V 4,5Ah
Pavarų dėžė: Automatinė
Transporto priemonės matmenys: 103 cm x 56 cm x 37 cm
Greitis: 3-5km/h
Svoris: 13 kg
Maks. apkrova: 30 kg
Įkrovimo laikas: 8 valandos
Važinėjimo laikas: iki 1 valandos
Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Avarinis sustojimas su nuotolinio valdymo pultu (P)
Įrenginys
Saugos diržai: ✓
Atidaromos durys: ✓
Klavišai: ✕
Kėdės: Eco-oda
Ratukai: Soft EVA
Nuotolinio valdymo pultas: 2,4 G, 3 greičiai
Šviesos: Priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
Garso: USB, SD, MP3 įvestis, melodijos ir signalas ant vairo, FM radijas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808153382 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 103 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 102 x 50 x 30 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 56 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 37 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
