Elektrinis automobilis FT-938 4x4 lakuotas geltonas
Kód: L-25071Související produkty
Detailní popis produktu
Stilingas elektrinis automobilis FT-938 blizgančio geltono atspalvio ne tik sužavės dizainu, bet ir savo galia. Dėl 4×4 pavaros (keturi 45 W varikliai) ir 12V7Ah baterijos jis įveiks net ir sudėtingesnes dangas, tuo tarpu minkšti EVA ratai ir ekoskinos sėdynė užtikrins patogią kelionę. Automatinė pavarų dėžė su trimis greičiais, LED žibintai ir MP3 bei USB įėjimai padarys kiekvieną kelionę malonesnę. Tėvai įvertins 2,4 GHz nuotolinio valdymo pultą su avariniu stabdymo saugumo funkcija.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 4 × 45 W (4x4 pavara)
- Baterija: 12 V / 7 Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Greitis: iki 5 km/h
- Transporto priemonės svoris: 18 kg
- Maks. apkrova: 30 kg
- Įkrovimo laikas: apie 8 valandas
- Veikimo laikas: 1–2 valandos
- Stabdys: automatinis po pedalų atleidimo
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės matmenys: 128 × 73 × 80 cm
- Pakuotės matmenys: 122 × 66,5 × 43 cm
- Pakuotės svoris: 21,6 kg
Savybės:
- Minkšti EVA ratai
- Ekokailio sėdynė
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- priekiniai LED žibintai
- Garso įvestys: MP3, USB
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Saugumo sustabdymo funkcija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991061311 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Amžius: | 3+ |
| Įranga: | 4x4, Nuotolinis valdymas, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 128 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 122 x 66,5 x 43 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 5 km/h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
