Elektrinis automobilis Ford Focus RS geltonas
Kód: L-2520Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Ford Focus RS su inovatyviu nuotolinio valdymo pultu, skirtu tėvams. Elektrinisautomobilis turi patogią sėdynę, o vaiko saugumui ant sėdynės yra įrengtas saugos diržas. Automobilis yra aprūpintas prietaisų skydeliu, vairu, šviečiančiomis priekinėmis lempomis ir garso pultu. Transportą galima valdyti dviem būdais: arba naudojant nuotolinio valdymo pultą, skirtą tėvams, kai tėvas pats pasirenka kryptį ir greitį, arba vaikas gali vairuoti automobilį visiškai savarankiškai. Ratai elektrinio automobilio yra minkšti putų, todėl užtikrina sklandų ir malonų važiavimą. Ford Focus RS kiekvienam didelių automobiliųmėgėjui!
Techniniai elektrinio automobilio Ford Focus RS parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterijos: 2x6V 4,5Ah
- Pavarų dėžė: Automatinė
- Transporto matmenys: 110 cm x 57 cm x 50 cm
- Greitis: 3-5 km / h
- Svoris: 22 kg
- - Maks. apkrova: 35 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamo laiko trukmė: iki 1 valandos
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas su nuotoliniu valdymu (P)
Elektrinio automobilio Ford Focus RS įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✓
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšta EVA
- - Nuotolinio valdymo pultas: 2,4 G
- Šviesos: Priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
- Garsas: USB, Micro SD, MP3 įvestis, melodijos ir signalas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625580823 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 22 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 63 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 57 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 57 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
