Elektrinis automobilis Farmer 4x4 žalias
Kód: L-10281Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Farmer atvyksta ant putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir netrukdo važiuojant. Nuotolinio valdymo pultas leidžia važiuoti visomis kryptimis. Valdiklis turi saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Transporto priemonę vaikas gali valdyti visiškai savarankiškai, tačiau tėvai bet kada gali įsikišti į važiavimą naudodami valdiklį.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- 3 x pavarų dėžė
- Transporto priemonės matmenys 120 x 78 x 69 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 22 kg
- maksimalus svoris 40 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1-2 valandas
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
Įranga:
- Saugos diržai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- 3-pavarų pavarų dėžė
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, MP3, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665991503 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 120 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 22 kg |
| muzikinis pultas: | USB įvestis, MP3 įvestis |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Maks. greitis: | 3, 4, 5 |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 78 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
