Elektrinis automobilis Cabrio F4 juodas
Kód: RG-409Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas automobilis Cabrio F4 yra aprūpintas EVA putų ratais, kurie yra tylūs ir netrukdo važiuojant. Automobilio vidus turi sėdynę su saugos diržais, muzikos pultu su MP3, USB ir melodijų mygtukais. Kelyje jums padės priekiniai ir galiniai žibintai.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis, greičio perjungimu ir taip pat saugos stabdžiu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 2x30W
- Baterija: 12V
- Ratų skersmuo: 25 cm
- Sėdynė: 33 x 21 cm
- Transporto priemonės matmenys: 112 x 65 x 53 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Svoris: 15 kg
- Greitis: 3-5 km/h
- Važinėjimo trukmė: 1-2 valandos
- Krovumas: 30 kg
- Keturi greičiai
- galinis varomas ratas
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB
- priekiniai ir galiniai žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- Saugos diržai
- Plastikinė sėdynė
- Atidaromos durys su saugos užraktu
- Putų Eva ratai
- Variklio užvedimo garsas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 652733056207 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V |
| variklis: | 2x30W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 112 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Plotis: | 65 cm |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 60W |
| Aukštis: | 53 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
