Elektrinis automobilis Cabrio B4 eko-oda rožinis - pažeistas - RG-33
Kód: SLEVA1287Související produkty
Detailní popis produktu
Automobilio interjeras yra įrengtas sėdyne iš eko-odos su saugos diržais, muzikos pultu su AUX, MP3, USB ir melodijų mygtukais. Kelyje apšviesite priekiniais LED žibintais.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis, greičio perjungimu (3x į priekį/ 1x atgal) ir taip pat saugos stabdžiu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 6V 7AH
- Ratų skersmuo: 19 cm
- Ratų plotis: 6,5 cm
- Sėdynė: 31 x 19 cm
- Transporto priemonės matmenys: 88 x 59(be veidrodžių 49) x 40 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Važinėjimo trukmė: 1-2 valandos
- Krovumas: 25 kg
- 4 greičių pavaros DO (3x į priekį - lėta / vidutinė / greita ir 1x atgal)
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Patogus sėdynė iš eko-odos
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB
- priekiniai žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugos diržai
- Plastikinė sėdynė
- Atidaromos durys
- Priekinės ašies pakaba
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 6V 7Ah |
| variklis: | 2x30W |
| Prekės būklė: | PAŽEISTAS |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 88 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Maks. greitis: | 5 km/h |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Pakabinta ašis: | Priekinė |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Ratų skersmuo: | 19 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 59 cm |
| Sėdynės plotis: | 31 cm |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 60W |
| Aukštis: | 40 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Ratų plotis: | 6,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
