Elektrinis automobiliukas Buggy UTV juodas
Kód: R-PA.JS360B.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy UTV su dviem galingais elektriniais varikliais 200W. Automobilis lengvai įveiks bet kokį reljefą. Į minkštą ekologiškos odos sėdynę patogiai sėdės net du vaikai, kadangi Buggy gali išlaikyti svorį iki 50 kg.
Tarp gausaus komplektacijos yra bagažinė galinėje dalyje, priekiniai ir galiniai LED žibintai bei muzikos pultas su MP3, AUX ir USB įėjimais. Pradėjus transporto priemonę, išgirsite variklio garsus. Už saugų važiavimą pasirūpins saugos diržai.
Nuotolinis valdymas veikia dažniu 2,4 GHz ir turi tris greičius bei saugos mygtuką Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
Techniniai parametrai:
- Galia: 2x200W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4Ghz
- Ratai: 34 x 15 cm
- 2 x priekiniai amortizatoriai
- 2 x galiniai amortizatoriai
- Bagažo skyrius: 50 x 13 x 19 cm
- Sėdynė: 50 x 19 x 13 cm
- Transporto priemonės ilgis: 137 cm
- Transporto pločio: 83 cm
- Aukštis: 89 cm
- Transporto priemonės svoris: 33,3 kg
- Maksimalus svoris: 50 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB įvestis
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Lėtas startas ir sustojimas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JS360B.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 137 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 142 x 75 x 51 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 83 cm |
| Sėdynės plotis: | 50 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 89 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
