Elektrinis automobilis Buggy SR SUPER 66 4x4 24V žalias
Kód: R-PA.KKL-808.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Buggy su keturiais varikliais, bendra galia 300W, turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas 24V 7Ah talpos baterija. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, USB, AUX, SD kortelės įėjimu ir radiju.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 4x75W
- Galia: 300W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 29,5 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Buggy: 140 x 93 x 78 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 28 x 23 x 33 cm (2x)
- Ratai: 34 x 15 cm
- Kufras: 50 x 13cm
- Pakuotė: 131 x 81 x 43 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, radiju, MP3, AUX, SD kortelės įėjimu ir Bluetooth
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Du galiniai amortizatoriai
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugojimo erdvė ir 2x gėrimų laikiklis
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864944112 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x75W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 140 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 29,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 131 x 81 x 43 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 93 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 300W |
| Aukštis: | 78 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
