Elektrinis automobilis Buggy 360 dvivietis kamufliažinis
Kód: L-7468Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiški elektriniai Buggy automobiliai yra ne tik stilingi, bet ir galingi bei masyvūs. Buggy 360 yra aprūpinta galingu elektriniu varikliu, nuotolinio valdymo pultu bei garso ir šviesos efektais. Interjerą papildo ekologiškos odos sėdynė ir saugos diržai. Dėl didelės sėdynės į transporto priemonę patogiai tilps net du vaikai, maksimalus svoris yra 50 kg. Puikus priedas yra priekiniai ir galiniai LED žibintai bei muzikos pultas, turintis USB ir MP3 įėjimus.
Buggy sklandžiai pradeda ir sustoja. Dėl nuotolinio valdymo tėvai gali kontroliuoti važiavimo kryptį ar greitį. Valdiklis turi saugos mygtuką Stop, kuris nedelsiant išjungia visas transporto priemonės funkcijas.
Techniniai parametrai Elektrinis automobilis Buggy 360:
- galia 2 x 45W
- Akumuliatorius 24V 7Ah
- perdavimas 3x
- Išmatavimai 136 x 87 x 110 cm
- Greitis 3-6 km/h
- Transporto priemonės svoris 33 kg
- Maksimalus svoris 50 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys, paspaudus akseleratoriaus pedalą
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Vaikų elektrinio Buggy įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB ir MP3 įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802450101 |
| Spalva: | Karinė |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Kolio dydis: | 38 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 136 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 35 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 134 x 70 x 60 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 87 cm |
| Sėdynės plotis: | 53 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 110 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
