Elektrinis automobilis Buggy Madman UTV-MX geltonas
Kód: R-PA.XMX-631.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Gamindami elektrinį automobilį buvo skiriama dėmesio mažiausioms detalėms, tokioms kaip saugos diržai, odinis sėdynė, muzikos pultas ir šviesos efektai.
Transporto priemonę galima valdyti dviem būdais: tėvui naudojant nuotolinį valdymą arba nepriklausomai vaikui, kai jis jau žino vairavimo taisykles.
Automobilio ratai pagaminti iš minkštos plastiko EVA, kuris užtikrina patogų važiavimą nelygiu paviršiumi.
Dėl 2 greičio lygių lengva manevruoti kalvose, nelygumose ar žolėje. Muzikinis modulis su įkrautomis linksmas dainomis užtikrina džiaugsmingą kelionę. Transporto priemonė skirta patiems mažiausiems vaikams, puikiai tinka kaip gimtadienio dovana ar kitoms progoms.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x35W
- Baterija: 12V10Ah
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Saugos diržai
- Putų ratai Eva
- Amortizatoriai: 2 x į priekį, 2 x atgal
- Muzikos pultas: MP3, išankstiniai melodijos, USB, Bluetooth
- Garso efektai ant vairo
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Pavarų dėžė: lėtas startas, priekinis / galinis, 3 greičiai į priekį
- Variklis: kintamas dviejų arba keturių ratų pavara
- Kufras: galinis saugojimo skyrius
- Automobilis startuoja paspaudus mygtuką
Nuotolinio valdymo funkcijos:
- Frekvencija: 2,4 GHz
- 2 greičiai
- Saugumo sustabdymo mygtukas
Išmatavimai:
- Automobilio ilgis: 95 cm
- Automobilio plotis: 61 cm
- Automobilio aukštis: 57 cm
- Sėdynė: 37 x 19 x 24 cm
- Transporto priemonės svoris 11,9 kg
- Ratų dydis: 24 x 10 cm
-
Pakuotės dydis: 90 x 52,5 x 29cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864984989 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V10Ah |
| Modelis: | Madman UTV-MX |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Įranga: | LCD |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 95 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Į lauką, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Rozměry balení: | 90 x 52,5 x 29 cm |
| Plotis: | 61 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 57 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Sėdynės dydis: | 37 x 19 x 24 cm |
| Svoris:: | 11,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
