Elektrinis automobilis Buggy LIFT 4x4 kamufliažinis
Kód: R-S2588.LIFT.MOROSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis Buggy be didesnių problemų įveikia reljefą ir įvairius aukščius. Dėl aukšto važiuoklės jis yra specialiai sukurtas važiavimui reljefu ir per balas. Jei namuose turite mažą lenktynininką ar lenktynininkę, tai automobilis sukurtas jums. Paspaudus starto mygtuką, skamba starto garsas ir įsijungia priekiniai žibintai. Juos galima perjungti naudojant mygtuką ant valdymo pulto. Jie gali šviesti, mirksėti arba tiesiog likti išjungti. Automobilyje galite derinti FM radiją, paleisti įrašytą muziką arba sujungti jį su telefonu naudojant BT funkciją ir leisti muziką tiesiai iš telefono. Dėl trijų iš anksto įrašytų dainų padėsite vaikams tobulėti anglų kalboje. Šias funkcijas vaikas patogiai perjungia ir ant vairo. Ant pulto galite reguliuoti garsumą, ką ypač įvertins tėvai :)
Šis licencijuotas automobilis turi kelis saugumo elementus. Pagrindą sudaro dvi saugos diržai, kurie užsisega kryžiumi per petį. Naudodamiesi pulteliu, turite galimybę nustatyti 3 greičius ir bet kada sustabdyti automobilio judėjimą paspaudę mygtuką STOP. Jums nereikia jaudintis dėl trūkčiojimo startuojant, nes automobilis pradeda judėti sklandžiai.
Savybės:
- nuotolinis valdymas 2.4GHz
- saugos stabdymo mygtukas
- 4 x 45 W (18 000 aps./min)
- baterija 2 x 12V / 7Ah
- variklio garsas, garsai ant vairo
- šoniniai veidrodėliai
- 2 galiniai amortizatoriai
- 3 važiavimo greičiai
- važiuoja į priekį ir atgal
- priekiniai LED žibintai
- galiniai LED žibintai
- MP3, AUX, Bluetooth ir FM radijo prijungimo galimybė
- pakabinta ašis
- saugos diržai
- putų ratai
- lagaminas 54x19x12 cm + 2 vietos gėrimams
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- automobilio svoris: 31 Kg
- apkrova: 40 kg
- ilgis: 139 cm
- plotis: 90 cm
- aukštis: 91 cm
- ratų matmenys: 20x7 cm
- pakuotės svoris: 38,3 kg
- pakuotės matmenys: 128 x 86,5 x 53,5 cm
- CE sertifikatas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.S2588-LIFT.CAMO |
| Spalva: | Karinė |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Kolio dydis: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 139 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 128 x 86,5 x 53,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 90 cm |
| Sėdynės plotis: | 57 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 91 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
