Elektrinis automobilis Buggy A8812 24V juodas
Kód: L-19929Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Buggy turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 24V14Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 60 kg.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 24V14Ah
- Modelis: A8812
- Variklis: 2 x 100W
- Greitis: 5-7km/h
- Galia: 180W
- Krovumas: 60 kg
- Automobilio svoris: 27 kg
- Pakuotės svoris: 37 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: 1 valanda
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 123cm x 76cm x 63cm
- Pakuotė: 124 cm x 57 cm x 41 cm
Transporto priemonės įranga:
- Eko odos sėdynė
- Putų Eva ratai
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991013501 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V14Ah |
| variklis: | 2x100W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Variklio galia: | 200W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
