Elektrinis BMW X6 automobilis juodas
Kód: L-2075Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis BMW X6 su inovatyviu nuotolinio valdymo pultu, skirtu tėvams. Elektrinisautomobilis turi patogią sėdynę, o vaiko saugumui ant sėdynės yra įrengtas saugos diržas. Automobilis yra aprūpintas prietaisų skydeliu, vairu, šviečiančiomis priekinėmis lempomis ir garso pultu. Transportą galima valdyti dviem būdais: arba naudojant nuotolinio valdymo pultą, skirtą tėvams, kai tėvas pats pasirenka kryptį ir greitį, arba vaikas gali vairuoti automobilį visiškai savarankiškai. Kolos elektrinio automobilio yra minkštos putų, todėl užtikrina sklandų ir malonų važiavimą. BMW X6 kiekvienam didelių automobilių mėgėjui!
Techniniai parametrai elektrinio automobilio BMW X6:
Variklis: 2x45W
Akumuliatorius: 2x6V7Ah
Pavarų dėžė: 3 greičiai
Transporto priemonės matmenys: 117 cm x 64 cm x 44 cm
Greitis: 5-7 km/h
Svoris: 26 kg
Maks. apkrova: 30 kg
Įkrovimo laikas: 8 valandos
Važiavimo laikas: iki 1 valandos
Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, avarinis sustojimas su nuotolinio valdymo pultu (P)
BMW X6 elektrinio automobilio įranga:
Saugos diržai: ✓
Durų atidarymas: ✓
Raktai: ✕
Sėdynė: Minkšta eko-oda
Ratai: Minkštas EVA
Nuotolinio valdymo pultas: 2,4 G, 3 greičiai
Šviesos: Priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
Garso: MP3 įvestis, melodijos ir signalas ant vairo, USB, Micro SD
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808154839 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 7Ah |
| Modelis: | DĖŽĖ 2 |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 26 cm |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 116 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 64 x 44 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 60 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
