Elektrinis automobilis Bentley Bentayga S 4x4 baltas
Kód: S-HL5188-WHITESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas automobilis Bentley Bentayga S su turtinga įranga ir novatorišku dizainu. Jis turi EVA putų ratus, kurie yra tylūs ir nesukelia triukšmo važiuojant.
Automobilio interjeras yra aprūpintas muzikos pultu su Bluetooth ir įėjimais AUX, USB, SD, ir melodijų mygtukais. Kelionei apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- ratų skersmuo: 22 cm
- Ratų plotis: 7 cm
- 2 greičiai
- Sėdynė: 19 x 33 x 25 cm (a, p, v)
- Transporto priemonės matmenys: 108 x 65 x 44 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Transporto priemonės svoris: 14 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Muzikos pultas: SD, USB, AUX, Bluetooth įvestis
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugos diržai
- Odinė ECO sėdynė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724011941 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Bentley |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3, Bluetooth |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Nuotolinis valdymas |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 109 x 57 x 28 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 44 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
