Elektrinis automobilis Audi TT RS Roadster juodas
Kód: L-11937Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Audi TT RS Roadster turi du 45W galingumo variklius. Automobilis yra aprūpintas 12V 7Ah akumuliatoriumi ir turi 30 kg apkrovą. Sėdynė yra aptraukta ekologiška oda ir turi saugos diržą. Automobilio privalumas yra funkciniai priekiniai ir galiniai LED žibintai.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 90W
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Krovumas: 30 kg
- Greitis: 2,5 - 3,5 km/h
- Važiuojamo laiko trukmė: Iki 90 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Savybės:
- Putų Eva ratai
- Saugos diržai
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su MP3 ir USB
- Sėdynė aptrauktas ekologiška oda
- Nuotolinio valdymo pultelyje esantis saugos mygtukas
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 102 x 60 x 44 cm
- Pakuotė: 103 x 54 x 27 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665995624 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 102 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 12 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 103 x 54 x 27 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 40 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
