Elektrinis automobilis Audi RS6 geltonas
Kód: L-11967Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Audi RS6 turi du variklius su galia 45W, tai reiškia, kad automobilis turi 2x2 pavarą. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir ekologiškos odos sėdynė. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB, ir Bluetooth. Automobilio keliamoji galia yra 30 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą bei atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdiklį, kuris veikia 2,4 GHz. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Automobilis turi automatinį stabdį, kuris aktyvuojamas, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Automobilio ilgis: 102 cm
- Automobilio plotis: 43 cm
- Automobilio aukštis: 60 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Automobilio svoris: 14 Kg
Savybės:
- EVA ratai
- Atidaromos durys
- Klaksonas ant vairo
- Ekologinės odos sėdynė
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Nuotolinis valdymas - 3 greičiai ir saugos mygtukas STOP
- Muzikos pultas: MP3, USB, Bluetooth ir iš anksto įrašytos melodijos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665995945 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | Audi RS6 |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 102 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 43 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 60 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
