Elektrinis automobilis Audi Q7 blizgus mėlynas
Kód: L-19525Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Audi Q7 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 7Ah. Įrangą sudaro sėdynė, aptraukta eko oda, putų EVA ratai ir priekinis bei galinis LED apšvietimas. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 25 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įvestimi USB, MP3 ir su Bluetooth.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x45W
- Galia: 90W
- Greitis: 3-7 km/h
- Trys greičiai
- Krovumas: 25 kg
- Svoris: 17,5 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 117 x 58 x 53 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Pakuotė: 120 x 58 x 35 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3, Bluetooth
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Lakuotas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991009009 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | BOX 4 |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 58 x 53 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
