Elektrinis automobilis Audi E-Tron Sportback 4x4 juodas
Kód: L-9056Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Audi E-Tron Sportback turi keturis variklius su galia 45W, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4 pavirą. Patogią kelionę užtikrins putų EVA ratai ir ekologiškos odos sėdynė. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su įėjimu MP3, USB, FM radiju ir Bluetooth. Maksimalus automobilio svoris yra 25 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą bei atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdiklį, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Be to, saugumą užtikrina saugos diržai. Automobilis turi automatinį stabdį, kuris aktyvuojamas atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Automobilio ilgis: 108 cm
- Automobilio plotis: 60 cm
- Automobilio aukštis: 47 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 10 cm
- Sėdynės plotis: 33 cm
- Sėdynės aukštis: 24 cm
- Sėdynės gylis: 18 cm
- Ratų skersmuo: 21 cm
- Ratų plotis: 8 cm
- - maksimali apkrova: 25 kg
- Automobilio svoris: 13 kg
Savybės:
- EVA ratai
- Atidaromos durys
- Klaksonas ant vairo
- Saugos diržai
- Galinių smūgio amortizatorių
- Ekologinės odos sėdynė
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Nuotolinis valdymas - 3 greičiai ir saugos mygtukas STOP
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB, Bluetooth, FM radijas, iš anksto įrašytos melodijos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204750486 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Audi E-Tron |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 21 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 110 x 58 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 47 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
