Elektrinė motociklas SPEED Power raudona
Kód: R-PA.A9902.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinė motociklas SPEED Power turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Transporto priemonė varoma baterija su talpa 24V 7Ah. Maksimalus motociklo apkrovimas yra 80 kg. Važiuojant vaiką tikrai patrauks patogus eko odos sėdynė ir skambutis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 250W bešepetėlis
- Galia: 250W
- Krovumas: 80 kg
- Svoris: 24 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 105 x 51 x 70 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 27 x 20 x 11 cm
- Ratai: 33 x 8 cm
- Pakuotė: 112,5 x 25 x 57 cm
Transporto priemonės įranga:
- priekiniai LED žibintai
- Skambutis
- Pučiamosios padangos
- Eko odos sėdynė
- Lygus startas
- Pavaros: į priekį
- Paleidimas rakteliu
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903864942583 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 250W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 105 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11, 12 |
| Ratų tipas: | Pūsti ratai |
| Svoris: | 24 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| MP3: | Ne |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry balení: | 112,5 x 25 x 57 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 51 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 250W |
| Aukštis: | 70 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
