Elektrinė motociklas A9902 36V 350W juoda
Kód: L-19924Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinė motociklas A9902 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Transporto priemonė varoma dviem baterijomis su talpa 2x18V 9Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 80 kg. Vaiką tikrai sudomins priekinis LED žibintas ir užvedimas rakteliu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 2 x 18V 9Ah
- Variklis: 350W
- Galia: 350W
- Greitis: 5-7 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 80 kg
- Svoris: 26 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 112 x 54 x 72 cm
- Pakuotė: 112 x 54 x 72 cm
Transporto priemonės įranga:
- Priekinis LED apšvietimas
- Pučiamosios padangos
- Eko odos sėdynė
- Sklandus startas
- Galinis diskinis stabdys
- Rankinė stabdys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905991013457 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x18V 9Ah |
| variklis: | 350W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Ilgis: | 112 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 9, 10, 11, 12 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| MP3: | Ne |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry balení: | 112 x 54 x 72 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 5, 7, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 54 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 350W |
| Aukštis: | 72 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
