Vaikiškas kosmetinis staliukas su 29 priedais ir šviesomis
Kód: MT1338Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų kosmetinis staliukas yra ideali žaislas mažoms gražuolėms nuo 3 metų. Jame yra 29 priedų, tarp kurių rasite buteliukus, šukas, lūpų dažus ir kitus priedus, skirtus žaisti tikra makiažo meistre. Staliukas yra aprūpintas veidrodžiu su šviesos efektais ir muzika, kurie aktyvuojami paspaudus mygtuką po veidrodžiu. Vaikai gali žaisti kirpėjomis ar kosmetikėmis ir plėtoti savo vaizduotę bei kūrybiškumą.
Specifikacija:
- Stalo matmenys: 57 × 25 × 61 cm
- Pakuotės turinys: 29 vnt. priedų (šukos, lūpų dažai, buteliukai ir kt.)
- Funkcija: šviesa ir muzika (12 melodijų)
- Tinka vaikams: nuo 3 metų
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiškas kosmetinis staliukas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724009283 |
| Spalva: | Růžová |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 57 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Rozměry balení: | 41 x 9,5 x 50 cm |
| Plotis: | 25 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 61 cm |
Mamido Children's cosmetic table with accessories
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
