Vaikiškas kosmetinis staliukas su įranga mėlynas
Kód: R-ZDZ.16850Související produkty
Detailní popis produktu
Rinkinys apima:
- Kosmetinis staliukas su veidrodžiu
- Plaukų džiovintuvas su garsais
- Šukos
- Lūpų dažai
- Nagų lakai
- Kvepalai su atomizatoriumi
- Kvepalai dekoratyvinėje buteliuke
- Akių šešėliai
- Plaukų suktukai
- Smeigtukai traukiniams
- dekoratyvinės lipdukai
Išmatavimai:
- Kosmetinis staliukas 76 x 45 x 31 cm
- Pakuotė 66,5 x 45,5 x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiškas kosmetinis staliukas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.16850 |
| Spalva: | Mėlyna, Růžová |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 45 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA (nejsou součástí balení) |
| Plotis: | 31 cm |
| Aukštis: | 76 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
