Vaikiškas elektrinis keltuvas JCB geltonas
Kód: R-PA.BDM0959.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keltuvas yra aprūpintas dviem varikliais, kurių bendra galia yra 70W ir plačiomis padangomis. Keltuvo platforma yra elektriškai valdomas.
Įrangą sudaro garso efektai tokie kaip signalizacija ir nuotolinio valdymo pultas, veikiantis dažniu 2,4 GHz. Vežimėlis leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 30 kg.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 12V 10Ah
- Variklis: 2x35W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 20,6 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Vozikio matmenys: 133 x 59 x 96 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Kolos: 23 x 8 cm
- Sėdynė: 20 x 31 x 21 cm
- Palečių platforma: 40 x 27 x 8 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- signalas
- Judanti padėklų platforma
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Plastikiniai ratai
-
Plastikinė sėdynė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941357 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | JCB |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 133 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Svoris: | 20,6 kg |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry balení: | 107,5 x 51,5 x 43,5 cm |
| Plotis: | 59 cm |
| Sėdynės plotis: | 31 cm |
| Transporto priemonės tipas: | vysokosliftis vežimėlis |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 96 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
