Elektrinis automobilis Audi E-Tron GT 4x4 juodas
Kód: L-11953Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Audi E-Tron GT turi keturis variklius su galia 45W, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4pavimą. Patogiai kelionei pasirūpins putų EVA ratai ir sėdynė, aptraukta ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB, Bluetooth ir radiju. Maksimalus automobilio svoris yra 25 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą, atsidarančias duris ir galinius smūgių amortizatorius.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris leidžia reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo automobilį. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugumo diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Automobilio matmenys: 103 x 51 x 41 cm
- Greitis: 3 - 5 km/h
- - maksimali apkrova: 25 kg
Savybės:
- EVA ratai
- Atidaromos durys
- Klaksonas ant vairo
- Saugos diržai
- Ekologinės odos sėdynė
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Nuotolinis valdymas - 3 greičiai ir saugos mygtukas STOP
- Muzikos pultas: MP3, USB, Bluetooth, FM radijas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665995785 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Audi E-Tron |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 103 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 12 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 105 x 55 x 26 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 51 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 41 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
