Vaikiškas elektrinis skuteris Retro 23 raudonas
Kód: R-PA.SX2438.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stilingas vaikų elektrinis motoroleris Retro 23 suteikia unikalią važiavimo patirtį dėl savo retro dizaino ir modernių technologijų. Motoroleris yra aprūpintas galingu 350W varikliu, pripučiamais ratais ir amortizacija, kas užtikrina patogų ir saugų važiavimą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 350W
- Baterija: 2x 12V 10Ah (sistema 24V)
- Pakabos sistema: 2 galiniai amortizatoriai
- Pavaros: lėtas startas, važiavimas į priekį, 2 greičio režimai
- Krovumas: 60 kg
IŠMATAVIMAI:
- Ilgis: 134 cm
- plotis: 55 cm
- - aukštis: 80 cm
- Šviesos aukštis: 15 cm
- Ratai: 12,5 x 2,25 cm
- Sėdynė: 44 × 24 cm
- Skūtro svoris: 24,5 kg
- Pakuotės matmenys: 121 × 34 × 59 cm
- Pakuotės svoris: 28,5 kg
Įranga:
- Įkroviklis
- Pučiamosios padangos
- LED šviesos priekyje ir gale, šviesų jungiklis
- Naudojimo instrukcija + montavimo rinkinys
- Rankinis stabdis ant vairo
- Dujų valdymas rankena
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Garso pultas: MP3, signalizacija, integruotos melodijos, Bluetooth, FM radijas
- Pradėjimas: mygtuku
- Sėdynė: juoda ekokožė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983593 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2 x 12V 10Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 121 x 34 x 59 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Variklio galia: | 350W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
