Vaikiškas elektrinis Mercedes Axor sunkvežimis LCD turkio spalvos
Kód: L-4253Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis sunkvežimis Mercedes-Benz Actros su jutikliniu LCD ekranu ir patogia ekologinės odos sėdyne su saugos diržais. Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti automobilį, tačiau tėvai bet kada gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Nuotolinio valdymo pultas turi mygtukus, skirtus keisti važiavimo kryptį visomis kryptimis, ir saugos mygtuką STOP, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- 3 greičiai
- Transporto matmenys 109 x 72 x 67 cm
- greitis 3-8 km/h
- Transporto priemonės svoris 23 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- važiavimo trukmė iki 1 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Ekologinės odos sėdynė
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- priekiniai LED žibintai
- LCD MP4 jutiklinis ekranas
- MP3 ir USB įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581653 |
| Spalva: | Žalia, Mėlyna |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Vybavení vozítka: | LCD, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 109 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 65 x 39 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | sunkvežimis |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 67 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
