Vaikiški radijo ryšiai su 100 metrų nuotoliu, geltoni
Kód: L-7605Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų radijo stotelės Walkie Talkie suteiks vaikams daug pramogų. Žaislas yra lengvai naudojamas, norint pradėti siųsti, tereikia paspausti mygtuką šone ir perduoti informaciją kitam asmeniui, o atsakyti galima atleidžiant mygtuką. Geriausio perdavimo ir priėmimo pasiekiama, kai antena laikoma vertikaliai. Radijo stotelės turi iki 100 metrų veikimo nuotolį.
- Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
- Vysílačka maitinama 9V baterija.
Pakuotės turinys:
- Dvi radijo stotelės
Išmatavimai:
- Siųstuvas su antena: 20 x 3 x 20 cm
- Pakuotė: 27 x 5 x 19,5 cm
Baterijos nėra komplekte.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški radijo ryšiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665997543 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 1 x 9V |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 20 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 0,5 kg |
| Rozměry balení: | 27 x 5 x 19,5 cm |
| Plotis: | 3 cm |
| Tipas: | Skriaustas |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
