Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Sián žalias
Kód: S-QLS6388-GREENSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Fascinuojantis licencijuotas elektrinis Lamborghini Sián automobiliukas visiems sportinių automobilių entuziastams. Jis tikrai patiks visiems berniukams, bet ir mergaitėms.
Automobilis yra aprūpintas minkšta sėdyne iš ekologiškos odos ir tyliais Eva ratais. Tarp būtinos įrangos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai. Malonią kelionę užtikrins du galingi elektriniai varikliai ir garso efektai, kuriuos galima pasirinkti iš USB, SD ar MP3 įrenginių.
Nuotolinio valdymo pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto išjungia visas mašinos funkcijas. Transporto priemonė lėtai pradeda judėti ir sustoja, todėl neįvyksta "trūkčiojimas".
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- baterija 1x 12V 7Ah
- 3 greičio režimai
- Transporto priemonės matmenys 108 x 62 x 40 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 13 kg
- maksimalus svoris 25 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys paspaudus akseleratorių
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Tylios putplasčio Eva padangos
- Nuotolinis valdymas 2.4G - 3 greičio reguliavimo lygiai
- apšviesta prietaisų skydelis
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Garso pultas: USB, SD ir MP3 įvestis
- Spalva: žalia
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724003403 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Lamborghini Sian |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 58 x 32 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Sėdynės plotis: | 35 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 40 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
