Elektrinis automobilis Jeep Monster 4x4 raudonas
Kód: R-PA.WXE1688.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis Jeep automobilis yra puikus būdas supažindinti vaikus su vairavimo pasauliu. Be to, tai puikus priedas vaikui šeimos pasivaikščiojimams ar laikui praleisti sode. Automobilis yra labai patikimas ir saugus. Saugaus važiavimo užtikrinimui yra automatinis stabdys, kuris aktyvuojamas atleidus akseleratorių. Negali trūkti saugos diržų ir, žinoma, nuotolinio valdymo pulto tėvams.
Elektrinis automobilis turi patogią, ergonomiškai suformuotą sėdynę iš eko odos. Jis aprūpintas EVA ratais, kurie puikiai tinka įvairiems paviršiams ir yra tylūs. Automobilis turi LED apšvietimą ir muzikos panelę su FM radiju bei įėjimais SD, AUX, USB ir MP3. Tinka vaikams nuo 3 metų.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
variklis
- 4x45 W.
baterija
- 2x12V 7Ah
nuotolinis valdymas
- 2,4 GHz
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 3 greičiai
Ratai
- EVA putų ratai
- 34 x 15 cm
amortizatoriai
- 2 x gale,
- 2 x prieky
- Priekinis / galinis
šviesos
- LED
- Priekinė
- Galiniai
- šviesos jungiklis
Įrenginys
- Garso panelis
- MP3
- SD kortelės įvestis
- AUX įvestis,
- USB,
- melodija
- Garso efektai ant vairo
Apšviestas jungiklis su variklio garsais
Durų atidarymas
Sėdynė
- Juoda ir ruda ekologiška oda,
43 x 19 x 29 cm
- Dvigubi diržai
- keturių pakopų nustatymas
Kufras
- 45x12x29 cm + 2 vietos gėrimams
Nešanti metalinė sulankstoma rankena
Išmatavimai
Transporto priemonės dydis
- ilgis 139 cm
- plotis 79 cm
- aukštis 80 cm
Transporto priemonės svoris: 32 kg
Kartonų dydis: 143 x 73 x 44 cm
Kartonų svoris: 35 kg
maksimalus svoris: 40 kg
Kita įranga:
- Instrukcijos + montavimo rinkinys
- Kuprinė, primenanti atsarginį ratą
- Įkroviklis
- Automobilio kelioninis dėklas
- Mini jack kabelis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.WXE1688.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 139 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 32 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 143 x 73 x 44 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 79 cm |
| Sėdynės plotis: | 43 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
