Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota Hilux 4x4 lakuotas raudonas
Kód: L-7647Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota Hilux atvyksta ant minkštų putų Eva ratų, kurie kartu su galingais elektriniais varikliais 4x45W įveikia įvairias paviršiaus rūšis ir kalvas.
Automobilis yra aprūpintas minkšta ekologine oda, priekinėmis ir galinėmis LED šviesomis bei muzikos pultu su MP3, USB, SD, Bluetooth ir FM radiju.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins saugos diržai ir automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iškart po kojos atitraukimo nuo akseleratoriaus pedalo. Vaikui leidžiama visiškai savarankiškai valdyti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami pultelį, o pavojus atveju galima paspausti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdys transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Baterijos 2x12V / 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 140 x 92 x 74 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 31 kg
- Maksimalus svoris 50 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Tylios putplasčio Eva padangos
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, USB, SD, Bluetooth, FM radijas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802452235 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | Toyota Hilux |
| Licencija - prekės ženklas: | Toyota |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 32 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 140 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 139 x 76 x 56 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 92 cm |
| Sėdynės plotis: | 51 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 74 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
