Vaikiškas elektrinis automobilis Super-Police juodas
Kód: R-PA.JC666.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Super-Police atvyksta ant putų Eva ratų, kurie yra tylūs ir gali važiuoti ne tik tvirtu paviršiumi. Automobilis užsikuria naudojant raktus, o automobilis skleidžia realistinius variklio garsus.
Transporto viduje yra įrengta patogia minkštos ekologiškos odos sėdyne su saugos diržais. Kairėje prietaisų skydelio pusėje yra muzikos pultas su USB ir MP3 įėjimais. Važiuojant tikrai praskaidrins iš anksto įrašytos melodijos, kurios aktyvuojamos paspaudus mygtukus ant vairo. Kelyje apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais, o esant reikalui tikrai pravers policijos švyturiai.
Vaikas gali automobilį valdyti visiškai savarankiškai, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais, leidžiančiais pasirinkti 3 greičius, keisti važiavimo kryptį ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
SPECIFIKACIJA:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- važiavimas visomis kryptimis
- Pasirinkimas iš dviejų greičių automobilyje
- Transporto priemonės užvedimas naudojant raktą
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Ratas 21 x 8 cm
- Sėdynė 42 x 17 x 19 cm
- Transporto priemonės ilgis 113 cm
- Transporto pločio 69 cm
- Transporto aukštis 48 cm
- Transporto priemonės svoris 13 kg
- Maksimalus svoris 28 kg
- Pakuotės matmenys 111 x 56 x 28 cm
Įranga:
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Putų Eva ratai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Policijos šviesos
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB
- megafonas
- Iš anksto įrašytos melodijos ant vairo
- raktai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JC666.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 21 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3, Megafon |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 113 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 28 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 56 x 28 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 69 cm |
| Sėdynės plotis: | 42 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
