Vaikiškas elektrinis automobilis S322 4x4 žalias
Kód: L-22725Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis S322 4x4 yra prabangus vaikų transporto priemonė, įkvėpta sportinių automobilių. Dėl galingų keturių 45W variklių ir 24V 7Ah akumuliatoriaus jis suteikia sklandų ir dinamišką važiavimą. Automobilis pasiekia greitį 3–5 km/h ir gali nešti iki 59 kg, kas leidžia patogiai važiuoti ir didesniems vaikams.
Dėl automatinio stabdžio, kuris aktyvuojamas atleidus akseleratoriaus pedalą, važiavimas yra saugus ir patogus. Tėvai gali automobilį valdyti nuotoliniu būdu naudojant 2,4GHz pultelį, kuris taip pat leidžia skubiai sustabdyti.
Stilingas važiavimas papildytas priekiniais ir galiniais LED žibintais ir muzikos pultu su Bluetooth, kuris leidžia groti mėgstamą muziką.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 4x 45W
- Greitis: 3–5 km/h
- Stabdys: Automatinis po dujų atleidimo, avarinis sustojimas nuotolinio valdymo pultu
- Krovumas: 59 kg
- Svoris: 25 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamo laiko trukmė: iki 1 valandos
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 133 x 88 x 50 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Pakuotė: 109 x 73 x 35 cm
- Pakuotės svoris: 30 kg
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- minkšta sėdynė iš eko odos
- Putų EVA ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas su USB ir Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991050742 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 133 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 59 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 109 x 73 x 35 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 88 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 50 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
