Vaikiškas elektrinis automobilis RUF CTR3 raudonas
Kód: R-PA.BRD-2188.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Įženkite į pramogų pasaulį su elektriniu automobiliu RUF CTR3 raudonos spalvos. Šis ryškus modelis siūlo daugybę jaudinančių funkcijų ir saugumo elementų jūsų vaikams. Tinkamas važinėti po sodą ar parką, šis transporto priemonė suteikia nepamirštamą pramogą.
Techniniai parametrai elektrinio automobilio:
- Variklis: 2x35W
- Baterija: 12V9Ah
- Transporto priemonės matmenys: 118 cm (ilgis) x 62 cm (plotis) x 44 cm (aukštis)
- Pakuotės matmenys: 118 cm x 54 cm x 28 cm
- Ratai: 20x8 cm
- Svoris: 14 kg
- Maks. nkeliamumas: 30 kg
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai: Taip (34x17x22 cm)
- Durų atidarymas: TAIP
- Sėdynė: Ekologiška oda
- Ratai: Minkšti EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4GHz, trijų lygių greičio valdymas
- Šviesos: Priekiniai ir galiniai LED
- Garsas: USB, Bluetooth, AUX, MP3
- Galiniai amortizatoriai
- Įkrovimo indikatorius: Taip
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983654 |
| Spalva: | Červená |
| Licencija - prekės ženklas: | RUF |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Įranga: | Nuotolinis valdymas, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 118 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Rozměry balení: | 118x54x28 cm |
| Plotis: | 62 cm |
| USB įvestis: | Taip |
| Aukštis: | 44 cm |
| Garantija: | 2 metai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
