Vaikiškas elektrinis automobilis Policija juodas
Kód: L-7632Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas policijos elektrinis automobilis skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg. Jis turi du elektrinius variklius 35W ir kartu su EVA ratais gali važiuoti įvairiomis paviršiaus rūšimis. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos.
Policijos automobiliuko įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai, muzikos pultas su USB, SD, MP3, FM radiju ir iš anksto įrašytomis melodijomis.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai ir automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iškart po kojos nuėmimo nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis 2x35W
- Baterija 12V 4,5Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 112 x 71 x 50 cm
- Transporto priemonės svoris 14,5 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Nuotolinis valdiklis 2,4Ghz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, SD, MP3 įvestis
- Melodija ir signalas ant vairo
- FM radijas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802451986 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 112 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Motyvas: | Policija |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 115 x 57 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 71 cm |
| Sėdynės plotis: | 45 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 71 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
